search
דף הבית
אודות>
בעלי תפקידים

האנשים שלנו

באלבוס - המשאב החשוב ביותר שלנו הוא המשאב האנושי.

ביחד בנינו צוות רציני, צעיר ואנרגטי, צוות הרואה את העולם בצורה קצת שונה אשר חותר בכל רגע נתון להפיכת הלקוחות של אלבוס ללקוחות המאושרים ביותר.

יחדו כולנו שותפים לחזון החברה - להיות החברה המובילה בישראל בתחום חדרי האמבטיה.

שיווק
תום שפיגלמן
Tom@albus.co.il


פיתוח
אלירן בירותי
Eliran@albus.co.il

  ניהול לוגיסטי
אבישג שטיין
Avishag@albus.co.il

  מנהלת חשבונות
יוליה בן דור
Yulia@albus.co.il

שיווק
קרן לוי
Keren@albus.co.il
               
  מדיה
סהר חריט
Sahar@albus.co.il
 

 אודות
 צור קשר 
 About Us
 רח' המלאכה 10, פארק אפק, ראש העין
  טלפון 03-6323651